• امروز دوشنبه ، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • ۱۸ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Mon 19 Aug 2019
نماینده مردم ساری و میانرود در مجلس از ارجاع و پیگیری تخلفات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مجلس و اعلام افراد متخلف شامل مدیران عامل، اعضای هیات مدیره ، مدیران مرتبط و ... در این گزارش خبر داد. به دنبال طرح تخلفات دو باشگاه سرخابی از سوی علی اصغر یوسف نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی در رسانه ها مبنی بر اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس به عنوان دو شرکتی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده اند، آخرین تغییرات ثبت آنها به سال 90 برمی گردد و در طی این 8 سال تغییرات جدید روال قانونی خود را نداشته اند و اگر ثابت شود که این چنین است، کلیه پرداخت ها، صورتحساب ها و موارد مالی که در طی این مدت در دو باشگاه انجام شده، به عنوان تخلف محسوب می‌شود. علی اصغر یوسف نژاد در برنامه عصر امروز "همیشه با ورزش" رادیو، درباره وضعیت پرداخت ها ، صورت حساب ها...


معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است. شنیدن نام «عراقچی» کافی است تا گوش‌ها تیز شوند. چه در زمان انتصابش به معاونت ارزی بانک مرکزی، چه کمتر از یک سال بعد که خبر بازداشت او به اتهام اخلال در نظام ارزی کشور منتشر شد. نه فقط به خاطر اینکه سید احمد عراقچی نسبت به مدیران قبلی معاونت ارزی سن و سال کمتری داشت و نه فقط به خاطر اینکه سابقه زیادی از فعالیت در بانک مرکزی نداشت. بلکه بیشتر به دلیل انتساب فامیلی با سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای...


بر اساس تصاویر منتشر شده نفتکش ایرانی آدریان دریا از تنگه جبل الطارق حرکت کرد. نفتکش ایرانی «گریس ۱» (آدریان دریا) که مدتی پیش توقیف شده بود از تنگه جبل الطارق به راه افتاد.


پاسخ صریح آملی لاریجانی به برخی ادعاها و اتهامات در پی طرح برخی ادعاها و اتهامات به آیت الله آملی لاریجانی، ازسوی آیت‌الله یزدی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به این ادعاها و اتهامات پاسخ داده است. متن این نامه به این شرح است: بسم ا... الرحمن الرحیم حضرت آیت ا... آقای حاج شیخ محمد یزدی سلام علیکم چندی است که نمایشی در کشور بر اساس سناریوهای از پیش طراحی شده، علیه اینجانب براه افتاده است. بنا نداشتم با توجه به گرفتاری های مختلف مردم و کشور ، نسبت به این حرکات ، پاسخی دهم .ولکن اکنون احساس می کنم بازی های صدا و سیما و برخی نهاد های دیگر به نقطه ای رسیده است که سکوت در مقابل آن جایز نیست و البته در موقع مناسب به تفصیل در مورد ابعاد آن صحبت خواهم کرد. متاسفانه اخیراً جنابعالی مطالبی مطرح کرده اید که علاوه بر خلاف واقع...


نماینده مجلس نهم طی نامه‌ای به آیت‌‌الله رئیسی ابراز امیدواری کرد که ده‌ها هزار میلیارد تومان فساد صورت گرفته در پرونده‌ها به بیت المال برگشته و خرج نیازمندان کشور شود. نامه زاکانی خطاب به رئیسی درباره مفاسد شرکت بازرگانی پتروشیمی/ جزئیات تبانی طبری و برخی از چهره های امنیتی‌ ، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس نهم طی نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه نکاتی را در مورد مفاسد اقتصادی اخیر مطرح کرد. متن این نامه به شرح زیر است: « جناب آیت‌الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه با سلام وتحیات احتراماً بنابر ضرورت حیاتی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نظام اسلامی و اقدامات انقلابی و قابل تقدیر جنابعالی در مواجهه با فساد و مفسدان اقتصادی کشور که بحمدلله مایه امید ملت رشید ایران شده است موارد زیر تقدیم می شود تا ضمن سرعت...


یکشنبه ، ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۵۵
اختصاصی - سیف زاده : من از شرکت کنندگان عذرخواهی می کنم
خسرو کفیلی -

پیشکسوت وزنه برداری ایران و اصفهان از شرکت کنندگان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی بانوان ایران در این شهر عذرخواهی کرد.

مرتضی سیف زاده پیر دیر وزنه برداری ایران و اصفهان با اشاره به مشکلاتی که برای شرکت کنندگان در رقابتهای فوق در طول برگزاری مسابقات وزنه برداری بانوان ایران در اصفهان رخ داده است ، عذرخواهی کرد و گفت : متاسفانه عدم برنامه ریزی مناسب از سوی رییس هیات وزنه برداری استان اصفهان و استفاده نکردن از تجارب پیشکسوتان این رشته ورزشی باعث شد که شرکت کنندگان در این مسابقات با خاطری خوش اصفهان را ترک نکنند.

رییس اسبق هیات وزنه برداری ایران گفت : از اینکه وزنه برداران زن و همراهان تیم های شرکت کننده در این مسابقات با خاطری خوش اصفهان را ترک نکردند بسیار متاسفم و از آنان می خواهم که سوء مدیریت برخی از افراد را به حساب اصفهانی ها نگذارند.

سیف زاده با اشاره به روند گرفتن میزبانی مسابقات مختلف توسط هیات های وزنه برداری استان ها اظهارداشت : روال چنین است که هر هیاتی که خواستار میزبانی یک دوره مسابقات کشوری در رده های سنی مختلف است یک سال قبل از میزبانی ، نخست موافقت اداره کل ورزش و جوانان استان مربوطه را اخذ کرده و سپس درخواست خود را به فدراسیون مربوطه ارسال می کند و آنگاه آن فدراسیون نمایندگان خود را برای بررسی شرایط به آن استان اعزام و پس از تایید ، میزبانی به آن استان داده می شود که به نظر می رسد این روند در میزبانی هیات وزنه برداری استان اصفهان لحاظ نشده است.

متاسفانه هیات وزنه برداری اصفهان که به تازگی دچار تغییر و تحول شده است بدون داشتن برنامه ای نسبت به میزبانی این دوره از مسابقات اقدام کرده است و نمره قبولی نگرفت.

وی افزود : متاسفانه باید بگویم که خوابگاه های مناسبی برای شرکت کنندگان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی بانوان ایران در اصفهان در نظر گرفته نشده است ، شرکت کنندگان تغذیه مناسبی نداشتند ، وزنه برداران زن شرکت کننده در این مسابقات در طول برگزاری پیکارها با شرایط سخت کمبود آب ، غدا ، گرمای شدید ، نبود وسایل نقلیه برای انتقال وزنه برداران به سالن و ... روبه رو بودند.

وی افزود : متاسفانه باید بگویم که رییس جدید هیات وزنه برداری اصفهان پس از آنکه رای اعتماد از اعضای مجمع عمومی این هیات گرفت خود را گم کرده است و از پیشکسوتان این رشته ورزشی که سال ها در این رشته تجربه اندوخته اند ، بهره نمی گیرد.

همین امر باعث شد که شاهد برگزاری نامناسب مسابقات وزنه برداری قهرمانی بانوان ایران در اصفهان باشیم .

بدون تردید شرکت کنندگان در این مسابقات با خاطری خوش ، اصفهان را ترک نکرده اند و بار دیگر از آنان عذرخواهی می کنم .

پیشکسوت وزنه برداری ایران و اصفهان در خصوص عدم تیمداری هیات وزنه برداری این استان در لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران نیز گفت : متاسفانه رییس این هیات تعامل مناسبی با باشگاه های متمول اصفهان نداشته و نتوانسته است زمینه حضور باشگا ههایی همچون ذوب آهن و سپاهان را در رقابتهای لیگ فراهم کند و این امکان وجود دارد که نماینده اصفهان با تیمی جوان در لیگ شرکت کند.
کلمات کلیدی:
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP